در مورد تیپورت بیشتر بدانید

تیپورت چیست؟

تیپورت  یکchannel manager  و یا کانال ارتباطی بین اقامتگاه های کشور و دفاتر خدمات مسافرتی یا ota ها می‌باشد که کمک می‌کند رزرو هتل به صورت کاملا آنلاین انجام پذیرد.

چرا باید رزرو آنلاین داشته باشیم؟

از آنجایی که برای رزرو اقامتگاه ها بیشتر فرایند و هماهنگی‌ها به صورت آفلاین انجام می‌شود با استفاده از تیپورت  فرایند رزرو به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود و تا حد زیادی در هزینه و نیرو صرفه جویی می‌شود.

چه کسانی می توانند از تیپورت استفاده کنند؟

کلیه اقامتگاه های کشور (اعم از هتل ها / هتل آپارتمان ها /مهمانپذیر ها / بوم گردی ها/اقامتگاه های سنتی)، دفاتر خدمات مسافرتی، OTA ها

تیپورت چه کمکی به رزرو اقامتگاه من می کند؟

شما با دریافت پنل و عقد قرارداد با آژانس های مسافرتی یا OTA ها و کامل کردن اطلاعات خود اعم از امکانات و قیمت اقامتگاه خود می‌توانید فروش اقامتگاه خود را به طرز شگفت‌انگیزی افزایش دهید.

تیپورت چه کمکی به دفتر خدمات مسافرتی من می کند؟

اولین امتیازی که شما دریافت می کنید رها شدن از روش سنتی رزرو و آنلاین شدن رزرو است. که از هدر رفتن زمان و هزینه  زیاد جلوگیری می‌کند و شما تنها با چند کلیک اقامتگاه مورد نظر خود را پیدا می‌کنید دوم تنوع و فراوانی اقامتگاه ها در تیپورت باعث می‌شود که به راحتی به سلقیه همه مشتریان خود پاسخ دهید

تیپورت چه کمکی به سایت رزرو آنلاین من می کند؟

اولین امتیازی که شما دریافت می‌کنید رها شدن از روش سنتی رزرو می‌باشد که از هدر رفتن زمان و هزینه زیاد جلوگیری می‌کند و شما تنها با چند کلیک اقامتگاه مورد نظر خود را پیدا می‌کنید دوم تنوع و فراوانی اقامتگاه ها در تیپورت باعث می‌شود که به راحتی به سلیقه همه مشتریان خود پاسخ دهید

اقامتگاه من رزرو آنلاین ندارد چه کار کنم؟

با استفاده از وب سرویس می‌توانید اقامتگاه خود را به تمامی آژانس ها و OTA هایی که از تیپورت استفاده می‌کنند متصل نمایید. همچنین در صورت عدم تمایل به استفاده از وب سرویس می‌توانید به راحتی و با صرف هزینه بسیار مناسب با ارسال درخواست به تیپورت میتوانید صاحب یک سایت شیک و تخصصی و یا پنل  اقامتگاه شوید.                                                                                                                                                                

من خودم رزرو آنلاین دارم چگونه با تیپورت ارتباط برقرار کنم؟

تیپورت با ارائه خدماتی چون وب سرویس ها و پلاگین‌های وردپرسی باعث یکپارچگی ارتباط شما با تمامی هتل‌های عضو channel manager ما می‌شود.

برای یک تجربه فوق العاده با ما همراه شوید.