نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان 1401

نمایشگاه گردشگری اصفهان

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی 1401

اصفهان شهری تاریخی و گردشگری است که توانسته در لیست ۱۰ مقصد گردشگری جهان قرار گیرد. با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه گردشگری، هتلداری و صنایع دستی در این شهر که نماد ظهور تمدن گردشگری است. این فرصت را برای شرکت هایی که در زمینه گردشگری، رزرواسیون هتل و صنایع دستی هستند، فراهم شده است، تا بتوانند کسب و کار خود را معرفی کنند و باعث پیشرفت کسب و کارشان در بازار گردشگری و هتلداری شوند.

برگزاری دوره ای نمایشگاه گردشگری نیز یک فرصت را برای پیشرفت هتل ­ها و شرکت­ های خدمات گردشگری فراهم می کند. در این نمایشگاه، کسب و کارهای مربوط به صنعت گردشگری (هتل ­ها، اقامتگاه های مختلف، شرکت­ های خدمات گردشگری، شرکت­ های نرم افزاری ارائه دهنده راهکارهای فناورانه) می­توانند در محل دائمی مستقر شده و از دیگر غرفه­ ها بازدید نمایند و از راهکارهایی که موجب پیشرفت هتل­ ها و شرکت ­های خدمات گردشگری می شود، استفاده نمایند .

حضور تیپورت در نمایشگاه گردشگری اصفهان
معرفی چنل منیجر در نمایشگاه گردشگری اصفهان

تیپورت ارائه دهنده راهکار های نوین در نمایشگاه گردشگری اصفهان 1401

چنل منیجر تیپورت بستر یکپارچه و کاملاً آنلاین است که ارتباط میان هتل و آژانس های گردشگری را برقرار می کند و به منظور آپدیت لحظه ای و آنلاین اطلاعات به سیستم مدیریت هتل PMS  متصل می شود، از  طرفی دیگر آژانس ها با استفاده از چنل منیجر تیپورت می توانند انواع اقامتگاه های سطح کشور را به همراه امکانات، تصاویر، قیمت ها، مقدار ظرفیت باقیمانده و… را مشاهده کرده و بسته به انتخاب مشتری، به صورت کاملاً آنلاین اتاق مورد نظر را رزرو کنند.

چنل منیجر تیپورت از رزرو بیش از حد ظرفیت اتاق جلوگیری می کند؛ به این صورت که پس از پرداخت هزینه و واریز خودکار به حساب هتل و در نهایت تأیید نهایی رزرو، ظرفیت هتل به صورت آنی در سیستم به روز رسانی می گردد.

هدف تیپورت از حضور در نمایشگاه گردشگری اصفهان ۱۴۰۱

چنل منیجر تیپورت یک مجموعه کامل برای همه ی نیازهای یک هتلدار و یک آژانس نیاز دارد را یک جا جمع کرده است. بسیاری از دغدغه های شما نظیر قیمت بر طرف خواهد شد و دلال ها و واسطه ها حذف خواهند شد.

تیپورت برای معرفی و ارتقای تعداد هتل ها و اژانس های که در این چنل منیجر ثبت نام کرده اند در این نمایشگاه حضور پیدا می کند. با افزایش تعداد هتل ها و اژانس های که سامانه تیپورت عضویت پیدا کرده اند. هتل ها و اژانس ها گزینه های بیشتری برای ارائه خدمات دارند و درآمد بیشتری خواهند داشت.

بسیاری از هتل ها و اژانس ها با امکانات ویژه و فوق العاده ای که در نمونه های مشابه چنل منیجر تیپورت وجود ندارد آگاهی ندارند. به همین خاطر چنل منیجر تیپورت برای معرفی کامل و پرسش و پاسخ ها و سؤالات و ابهاماتی که هتل داران و اژانس داران شاید برایشان پیش بیاید در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

شما با حضور در نمایشگاه گردشگری اصفهان می توانید کلیه آموزش های لازم چنل منیجر تیپورت، کلیه مشاوره ها و ابهاماتی که دارید را سؤال کنید و به صورت رایگان در این چنل عضو شوید. عضویت در این چنل منیجر یک امتیاز برای شما نسبت به رقبای شما خواهد بود.

مدت زمان باقی مانده تا
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی1401

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
محل برگزاری همایش گردشگری اصفهان

اطلاعات برگزاری نمایشگاه گردشگری اصفهان ۱۴۰۱

شرکت تیپورت از هتلداران و آژانس داران و.. عزیز دعوت می کند برای آشنایی بیشتر با مجموعه ما به سالنB غرفه 114 نمایشگاه گردشگری اصفهان بازدید نماید.

شما عزیزان می توانید از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای ۷ تا ۱۱ مهر ماه ۱۴۰۱   می توانید به نمایشگاه گردشگری اصفهان واقع در کمربندی شرق اصفهان – روبروی منطقه روشن دشت – محل برگزاری نمایشگاه بین المللی استان اصفهان مراجعه کنید و با چنل منیجر تیپورت بیشتر آشنا بشوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ نمایشگاه را دانلود کنید.